Çocuk odası ilham serisi: rengarenk rüyalar Yaz kadar canlı: Günsan Radius Design çocuk serisi.

Günsan, Radius Design Anahtar Priz serisinde, eğlenceye davet çıkaran, hiperaktif ve sıcacık siluetlere yer veriyor. Hem kız hem de erkek çocuklarına hitap eden seride Günsan’ın yazın coşkusuna göz kırpan renkli ve oyuncu karakterli tasarımları eşlik ediyor.

 

Tasarımlarıyla bir çocuğun resim defterini andıran Günsan Radius Design Anahtar Priz serisi, müzik ve dansın güzelliklerle dolu dünyasını ya da dört ayaklı dostlarımızın eğlenceli dünyasını çerçevelere taşıyor.  Özellikle çocuk odalarının dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlere, çocuğunun sevdiği renk, doku ve objelerle bir arada bir yaşam alanı tasarlama fırsatı sunuyor.

 

Çocukların hayallerine hitap ediyor

 

Tasarım odaklı geliştirilen Radius Serisi, farklı konseptler yaratabilmenize olanak tanıyan desen alternatifleri içeriyor.  Çocuk koleksiyonunu domine eden natürel tonlara, mavi, gri, kahverengi ve pembe eşlik ediyor. Doğal habitatından selam duran filler, arabalar, gitar, kedi veya kahve desenleri her çocuğun zevkine göre özgün ve kişisel ortamlar yaratmaya olanak tanıyor. Çocukların ilgi alanlarına ve zevklerine odaklanan Günsan, onların hayallerine hitap ederek, eğlenceli bir görsellik de sunuyor.