Günsan’ın endüstriyel ürünleri ekstra maliyetlerden kurtarıyor!

Günsan Elektrik’in güvenlik tasarımı Parafudr ani yüksek gerilim durumunda sanayi ve konutların elektrik tesisatlarının, devre ve sistemlerinin zarar görmesine engel oluyor. İşletmeleri ekonomik kayıplarını önlüyor.

 

Uluslararası standartlara uygun olarak güvenlik ekipmanları tasarlayan Günsan Elektrik, ürünlerini kısa devre testleri de dâhil olmak üzere eksiksiz test ekipmanları ile donatılmış laboratuvarlarda geliştiriyor. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan endüstriyel ürünleri ürünler, yaşam alanları için güvenli ve uzun ömürlü bir koruma sağlıyor.

 

İşletmeleri ani gerilim hasarlarından koruyor

 

Aşırı gerilim darbelerine maruz kalan elektrik tesisatları ve sistemleri,  enerji kesintisi, arıza   ve ekstra maliyete neden oluyor. Günsan’ın bir diğer tesisat güvenlik sistemi Parafudr ile yıldırım düşmesi gibi durumlarda ani gerilimlere karşı özellikle hassas cihazların koruyarak işletmeleri zarardan kurtarıyor.  

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.