TR EN

Günsan İnovasyon

Günsan Elektrik, geçmişte gerçekleştirdiği ve gelecekte üreteceği ürünlerde, rakiplerine fark yaratmak, ürün ve üretim kalitesini en üst seviyede tutmak düşüncesindedir.

İnovasyon, geçmişte gerçekleştirdiği ve gelecekte üreteceği ürünlerde, rakiplerine fark yaratmak, ürün ve üretim kalitesini en üst seviyede tutmak düşüncesindedir.

Yeni teknolojilerden yararlanarak yeni kullanım alanları yaratır ve faaliyetleri sonucu elde edilen çalışmaların çıktılarını fikri sinai haklar politikaları ile koruma altına alır. Günsan uzmanlık alanı olan anahtar priz ürünleri üretirken, her bir ürün için hem ülke hem de sektöre katkı sağlamayı hedeflemiştir. Bilgi birikiminden her zaman optimum fayda sağlamayı amaç edinmiş ve uzmanlığını artırmak için her türlü kazanımdan faydalanmıştır, personelinin uzmanlaşmasına katkı sağlamak başarı ve gelecek için büyük önem taşımaktadır.Ar-Ge stratejisi çerçevesinde 2014 yılında üniversiteler ile işbirliği çalışmaları başlatılmış olup, proje çalışmalarında bu değerler kullanılmaktadır.

AR-GEİnovatif Çalışmalarda Vizyon & Misyon Vizyon olarak, gelişen teknolojiye ve son kullanıcı ihtiyacına uygun, en az üretim kaynağı kullanarak çevreye duyarlı projeler üretmeyi benimsemiştir.

Dünyadaki teknolojik en iyi ilkleri, öğrenmek, geliştirmek, projelendirip uygulamaya alarak ürün ve kullanım alanları yaratmayı misyon edinmiştir.

Proses Geliştirme

Üretimde teknolojiler takip edilerek yüksek kalitede üretim ve maliyet avantajı sağlayacak düzenlemeler yapılır.

Ürün Geliştirme

Teknoloji, müşteri ihtiyacı ya da üretim teknolojisi değişikliğine uygun olarak mevcut ürünlerin geri bildirimler sonucu iyileştirme çalışmaları yapılır.

Proje Geliştirme

Farklılıkların oldukça azaldığı günümüzde piyasa koşullarına ya da ihtiyaçlara göre müşteri odaklı inovatif fikirler ve ürünler geliştirilir.