Hakkımızda

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan Elektrik, 1995’te halen üretiminin devam ettiği Samandıra’daki endüstriyel tesisine geçti. Kurulduğu günden bu yana ailelerin yaşamlarına konfor getirmek ve Türkiye’de sektör lideri olma vizyonu ile çalışmalar yürüten Günsan Elektrik, yeni teknoloji ve trendleri içeren yenilikçi ürünler geliştiriyor. Her ihtiyaca uygun, yüksek kaliteli ve yenilikçi elektrik anahtarı ve prizlerini ulaşılabilir kılma misyonu ile ürünler tasarlıyor, marka değerleri doğrultusunda daha iyi bir toplum için çalışıyor.

Dünya pazarlarından aldığı payı istikrarlı bir şekilde artırma yolunda ilerleyerek, mevcut olarak inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17 bin parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor. Türkiye’deki yeni nesil yaşam alanları ve konut uygulamalarına bir numaralı elektrik tesisat ürünleri çözüm ortaklığı yaparken, Türkiye’yi uluslararası pazarlarda gururla temsil ediyor. 400 kişiye istihdam sağlıyor, Türkiye'de 36 bayisiyle hizmet veriyor.


Yaşayan mekanlar için yenilikçi ve güvenli elektrik çözümleri geliştirmek

Yaşam alanlarında elektrik enerjisini kontrol ve kumanda eden, enerji verimliliğini destekleyen çözümler üreterek, mekanlara konfor, estetik ve güvenlik katmak

Günsan Değerleri – E.G.E

  • Ergonomi – Ergonomy
  • Güvenlik – Safety
  • Estetik – Aesthetic