Sürdürülebilirlik

Günsan Elektrik, iklim değişikliğine karşı şekillenen global trendler doğrultusunda sürdürülebilirliği merkezine alan çevre dostu projeler gerçekleştiriyor. Geleceği bugünden düşünüyor ve geleceği iyileştiren teknolojiler tasarlıyor.

Dünya

Sürdürülebilirlik ilkeleri kapsamında dünyanın daha yaşanabilir ve temiz olması için sıfır atık hedefiyle geliştirdiği üretim prosesinde mümkün olan her aşamada ürün ve parçaları geri dönüştürüyor. Tesisteki üretim faaliyetlerinde sadece elektrik kullanıyor ve ağırlıklı olarak plastik enjeksiyon harcıyor. Üretim izleme yazılımları ile beraber özellikle plastik enjeksiyon sürecindeki enerji sarfiyatını da en az yüzde 10 azaltıyor.

Toplum

Daha sürdürülebilir yaşam için toplumun sahip olduğu alışkanlıkları ve davranış modellerini tamamen çevre dostu bir yaklaşımla değiştirmeyi hedefleyen Günsan, elektrik tasarrufunu kolaylaştıran inovasyonları sayesinde evlerden fabrikalara, her yerde enerjinin verimli kullanılmasına destek olarak hem kullanıcıların bütçe tasarrufu yapmasını sağlıyor hem de hayatı kolaylaştırıyor. Doğaya ve topluma olan olumsuz etkileri minimize etmek için için bina tasarımlarında etkili bir rol oynayan Günsan, bina enerji verimini ve konforunu uluslararası standartlara taşıyor.