Akdeniz’in taze ve zinde enerjisine Günsan dokunuşu PGS Hotels Kiriş Resort Projesinde modüler serisi tercih edildi.

Türkiye’de ve ihracat yaptığı bölgelerde her geçen gün büyüyen Günsan Elektrik, yeni iş birliklerine devam ediyor. Son olarak Antalya’nın gözde turizm merkezi Kemer’de yer alan PGS Hotels Kiriş Resort Projesi’nde tercih edilen Günsan,  Modüler Serisi ile PGS dünyasına şıklık ve konfor katıyor.

 

2022’de hastane ve toplu konutların yanı sıra hedef projeleri gündeme alarak hem ciro hem de lüks segment çözüm satışlarında iki kat büyümeye odaklanan Günsan, Türkiye’deki ve dış ticarette başarısını sürdürüyor. Birçok endüstrinin kalbini oluşturan çözümleriyle Günsan, 2022 yılında da konumunu güçlendirecek çalışmalarına ve yatırımlarına devam ediyor.

 

Hedefleri kapsamında; Türkiye’nin en gözde projelerine çözüm sunan Günsan, Akdeniz’in mavi sularının, yeşilin binbir tonu ile buluştuğu PGS Hotels Kiriş Resort’un aydınlatma kalitesini artırıyor. Modüler serisinin eşsiz gri tasarımı ile konforlu, şık ve kolay kullanımlıbir deneyim vadediyor.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.