TR EN

Akdeniz manzarası ile nefes kesen Hilton Günsan tasarımları ile buluştu: Mersin HiltonSA Modüler Serisiile aydınlandı.

Akdeniz manzarası ile nefes kesen Hilton Günsan tasarımları ile buluştu: Mersin HiltonSA Modüler Serisiile aydınlandı.

Günsan Elektrik, hayata değer katan, verimi destekleyen ve rekabette fark yaratan yenilikleriyle inşaat sektörü ile gayrimenkul projelerini aydınlatmaya devam ediyor.Mersin'de Akdeniz manzarası ile nefes kesen Hilton kalitesine katkı sağlayan Günsan, Mersin HiltonSA’nın iç mekan tasarımını Modüler Serisi ile tamamladı.

 

İlham veren aydınlatma tasarımlarına imza atan Günsan, malzemeleri, renkleri ve doğal dokuyla uyumlanan ürünleri ile projelere sıra dışı bir estetik katmaya devam ediyor. Herkes için kullanımı kolay, güvenli ve şık ürünleri ile inşaat sektöründe kendi farkını ortaya koyan Günsan Elektrik, son olarak HiltonSA projesine çözüm sundu. Akdeniz kıyısında, tamamı deniz manzaralı ve balkonlu odaları, yenilenen executive kat odaları ile konforun Türkiye’deki en özel adreslerinden olan projedeModüler Serisi ile yer aldı.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.