Akıllı teknolojiler ile enerjide tasarruf Doğaya ve bütçeye katkı sağlayan aydınlatma teknolojisi kullanın!

Enerjiden olabildiğince tasarruf etmek hem bütçe yönetimi hem de gezegenin sağlığına katkıda bulunabilmek adına oldukça önemli. Günümüzde aydınlatma teknolojileri enerji verimliliğini artırmayı mümkün kılıyor. Günsan, geliştirdiği akıllı aydınlatma çözümleri ile hem bütçenize hem de çevreye katkıda bulunuyor.

 

Enerji tasarrufu sağlayan çözümler üreten Günsan, akıllı aydınlatma tasarımıyla enerjide kontrollü kullanımı teşvik ederek, doğaya ve bütçenize katkı sağlamanıza olanak tanıyor.

 

Aydınlatmanın kontrolüne imkân tanıyan akıllı yöntemler

 

Son yıllarda giderek artan enerji tüketimi, aydınlatma tercihlerinde kullanıcıları tasarrufa olanak tanıyan elektronik ürünlere yöneltiyor. Bu kapsamda öne çıkan akıllı aydınlatma sistemleri maksimum tasarruf sağlamanın ötesinde, zaman ve ışık ayarı özelliğiyle de gereksiz enerji kullanımını önlüyor. Günsan’ın hemen her serisinde yer alan Hareket Sensörü, akıllı çözümlerin başında geliyor. İçerisinde yer alan dedektör, insan hareketlerini algılayarak özellikle kapalı ve ışık görmeyen yerler için ideal bir kullanım sunuyor.

 

Yaşam alanlarında ve iş yerlerinde tasarruf imkânı

 

Tasarruf ve verimlilik her geçen gün hayatımızda daha önemli bir yer alırken, çevreye ve bütçeye dost ürünler de daha fazla tercih edilmeye devam ediyor. Akıllı mekanlar için akıllı ürünler geliştiren Günsan Elektrik, evlerden tesislere, her yerde enerjinin verimli kullanılmasına ve tasarruf sağlanmasına yardımcı oluyor. Aydınlatmanın parlaklığını ayarlamaya imkân tanıyan, birbirinden farklı renk seçeneği bulunan Günsan Dimmer, enerjinin verimli olarak kullanılmasına olanak sağlıyor. Kart takılı olmadığında enerjiyi keserek gereksiz enerji kullanımının önüne geçen Günsan’ın Energy Saver ürünleri ise özellikle otel vb. insan giriş çıkışının yoğun olduğu mekanların enerji tasarrufu için en büyük yardımcısı oluyor.  

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.