TR EN

Antalya’da 4 farklı projeye Günsan Elektrik referans oldu.

Antalya’da 4 farklı projeye Günsan Elektrik referans oldu.

Günsan Elektrik, Antalya’da 4 farklı projeyi inovatif tasarımlarıyla aydınlattı. Her ihtiyaca uygun elektrik anahtar ve prizler geliştirerek projelere; Eqona, Modüler serileri, kaçak akım röleleri ve sigorta kutularıyla değer kattı.

 

Günsan Elektrik, 2023 yılında da önemli referans projelerinde yer almaya devam ediyor. Son olarak  da Antalya’da Prime Sorgun Villas, Porto Bello Hotel Resort & Spa, Kurt Safir İnşaat ve Crystal Centro projelerinin aydınlatmasına hayat verdi. Porto Bello Hotel Resort & Spa ve Cyrstal Centro otellerinin dış mekan tasarımlarında birbirinden şık aydınlatmalar kullanılırken, iç mekan tasarımlarında ise Günsan’ın Domino serisi anahtar ve priz grubu ürünleri kullanıldı.

 

Hem aydınlatmada hem de güvenlikte fark yaratıyor

 

Turizm projelerinin yanı sıra Prime Sorgun Villas ve Kurt Safir İnşaat’ın da iç ve dış mekan aydınlatmalarını üstlenen Günsan Elektrik, Kurt Safir İnşaat projesinde, devrede meydana gelmiş kaçak akımı anında algılayan, tespit eden ve açma işlemi yaparak, insanları veya tesisatı koruyan, olası tehlikeleri önleyen kaçak akım rölesi ve sigorta ekipmanlarıyla da yer aldı. Modern ve şık mimariye sahip konutların odaları ise Günsan Eqona serisi Mocha anahtar ve priz grubu ürünler ile aydınlanacak.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.