Çalışma ortamlarında kolaylık sağlayacak öneriler Günsan verimli olacağınız bir çalışma ortamı için ipuçları veriyor

Çalışma ortamlarında daha düzenli ve organize olmak motivasyon artıran önemli unsurlar arasında yer alıyor. Yeni nesil tasarımlara imza atan Günsan Elektrik, günlük hayatta yaşanabilecek kablo karışıklığını ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

 

Ofisler ve ofise dönüşen yaşam alanlarında dağınık kablolar göz zevkini bozmasının yanı sıra, karışıklığa neden olabiliyor. Kabloları bir külfet değil, yardımcı olarak görmenin yolu çalışma ortamlarını kişiselleştirmekten geçiyor.  Zemin ve masa prizleriyle kablo karmaşasına son veren Günsan, mutlu ve verimli olacağınız bir çalışma ortamı oluşturmanız için destek oluyor.

 

Verimliliğinizi artıracak yeniliklere evet deyin

 

Çalışma alanınızı sizin kontrolünüzde bir sığınağa dönüştürmeye yardımcı olan Günsan, verimliliğinizi artıracak yeniliklere imkan tanıyor. Dağınıklıktan kurtaran, konforuyla daha rahat bir çalışma deneyimi sunan zemin ve masa prizleri, zemindeki ve masalardaki kablo karışıklığını ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Kısa devre ve kablolara takılıp düşme gibi tehlikelerin de önüne geçiyor.  Kullanıcıların aynı anda internete bağlanabilmesini, televizyon izlemesini veya telefonla görüşmesini sağlıyor.

 

 

Günsan Hakkında

 

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.