TR EN

Dekorasyonda bahar rüzgarı Yaşam alanlarınıza rengarenk tasarımlarla baharı getirin.

Dekorasyonda bahar rüzgarı Yaşam alanlarınıza rengarenk tasarımlarla baharı getirin.

Günsan Elektrik, Radius Elements serisinde yer alan Pleksi’nin renkleriyle baharın dokusunu evlere taşıyor. Özgün renkli anahtar ve prizler, yaşam alanlarının vazgeçilmez parçası haline geliyor.

 

Kaliteyi, zarafetle buluşturarak evlerde ışıltı yaratan Günsan, bahar ayında yaşam alanlarını ayrıcalıklı bir stille yenilemek isteyenlere yeni sezonda da her zevke hitap eden renk alternatifleri sunuyor. Ev dekorasyonunda ayrıcalıklı bir tarz sergileyen Günsan, özgür seçimler yapmanıza olanak tanıyan Radius Elements serisinde yer alan Pleksinin renkleriyle bahar enerjisini evlere taşıyor.

 

Çiçek ve doğa tonları: Sezonun favori rengini keşfedin!

 

Baharın gelmesiyle birlikte renk tercihlerimiz ibresini daha canlı renklere doğru çevirirken baharın ikonik renkleri ilgi alanımıza giriyor. Bununla birlikte hem modumuzu yükseltmek hem de değişim hissini yaşamak için evlerimizde ufak değişikliklere gidiyoruz. Elektrik priz ve anahtarlarda bu stil de Her odada, moda ve modaya uygun renkleri tercih etmekse dekorasyonda büyük özgürlük sağlıyor.

 

GünsanRadius ElementsPleksi kategorisinde; pastel mavi, pastel yeşil, gümüş, siyah ve pembe ve tonlarında 8 renk alternatifi bulunuyor. Sade ya da cesur her ev stiliyle uyumlanarak romantik pembelerden pastel renklere kadar baharın dekorasyon trendlerini müjdeliyor. Seri, renklerin enerjisinden gelen pozitifliği evlere yansıtmayı başarıyor.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.