Elektrikçilere katkı sağlayacak seminerlere devam ediyor Günsan Elektrik, Erzurum’da 150 elektrikçi ile buluştu.

Türkiye genelinde 17 bin parçalık potföyünü 54 bayisi aracılığıyla hem ülke içine hem de 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan Elektrik, Erzurum Hilton Garden Inn’da 150 elektrikçiyle bir araya geldi. Uzmanlarıyla birlikte katılımcılara en yeni ürünleri hakkında bilgilendirmeler yaptı.

 

Anahtar ve priz üretiminde sektörünün öncü firmalarından Günsan Elektrik, ülke genelinde düzenlediği elektrikçi seminerlerine Erzurum’u da ekledi. 150 elektrikçiyle bir araya gelen Günsan Elektrik, ürün gruplarıyla ilgili teknik konularda katılımcılara eğitim verdi.  Eğitimin ardından yapılan çekilişlerde katılımcılara Shell yakıt çeki ve Trendyol hediye çeki armağan edildi.

 

Düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleriyle  sektörünün gelişimine önemli bir katkı sağlayan Günsan Elektrik, daha çok ilde elektrikçileri eğitim planına dahil etmek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

Günsan Hakkında

 

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.