Elektrikçilerin uzmanlık alanlarına katkı sağlayacak seminerlere devam ediyor Günsan Elektrik, Aydın ve Denizli’de iş ortaklarıyla bir araya geldi.

Alçak gerilim tesisatı çözümleri ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Günsan Elektrik, paydaşı elektrikçilere eğitim ve uzmanlık konularında artı değer yaratma devam ediyor. Denizli ve Aydın’da gerçekleştirilen seminerlere katılan elektrikçiler, Günsan Elektrik uzmanlarından teknik eğitim alarak bilgilerini pekiştirdiler.

 

Anahtar ve priz üretiminde sektörünün öncü firmalarından Günsan Elektrik, ülke genelinde düzenlediği elektrikçi seminerlerine Aydın ve Denizli duraklarını da ekledi. 30 Mayıs’ta Aydın’da, 31 Mayıs’ta Denizli’de elektrikçilerle bir araya gelen Günsan Elektrik, ürün gruplarıyla ilgili teknik konularda katılımcılara eğitim verdi.

 

Düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri ile sektörünün gelişimine önemli bir katkı sağlayan Günsan Elektrik, daha çok ilde elektrikçileri eğitim planına dahil etmek üzere çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.