TR EN

Evlere yaz getiren tasarımlar Dekorasyonun doğaya uygun hali:Visage Amazon

Evlere yaz getiren tasarımlar Dekorasyonun doğaya uygun hali:Visage Amazon

Hem trendler hem de farklı koleksiyonlarla dekorasyonda seçenekler zenginleşirken, GünsanVisage Amazon serisiyle yaz mevsiminde yaşam alanlarında küçük dokunuşlarla stil katıyor. Doğallığı yüksek, enerji ve estetiği buluşturan çerçeveler bu sezonun yazına merhaba diyor.

 

Yenilenmenin, canlanmanın, deniz ve doğa ile buluşmanın zamanı geldi. Yazı evinde hissetmek isteyenler doğal yansımalar ve küçük dokunuşlarla yaşam alanlarında değişikliğe gidiyor. Dekorasyon dünyasında hasırlar, bitkiler ve doğal trendler öne çıkıyor. Daha minimal ve rüstik yaşam alanları tercih edilirken, renk seçenekleri de buna göre şekilleniyor. Her zevke hitap eden Günsan Elektrik Visage Amazon serisi,dekorasyonlara doğallık ve şıklık katarak yaz aylarında yaşam alanlarının atmosferini de belirliyor. Renk, malzeme ve dokusuyla mekanın stilini yansıtmayı kolaylaştırıyor.

 

Doğaya ait farklı desenlerle yenilenin

 

Bir süredir dekorasyon trendlerindedoğallık hüküm sürüyor. Doğallığı anahtar ve prizleriyle evlere getiren Günsan Elektrik, Visage Amazon serisiyle nasıl görünümler oluşturmanız gerektiğine dair kafa karışıklığınızı gideriyor. Anahtar ve prizlere yeni bir soluk getirerek; Akçaağaç, Ceviz, Kiraz, Meşe olmak üzere doğaya ait farklı desenleriyle yaşam alanlarınızda kalıcı doğal dokunuşlar yapmanıza fırsat tanıyor.