Fark yaratan projelerde yer almaya devam ediyor Radison Blu Günsan kalitesini tercih etti.

Sektörüne ilkleri kazandırarak pazarda fark yaratan Günsan Elektrik, geniş kapsamlı büyük projeler de kalite ve şıklık katmayı sürdürüyor. Son olarak Radison Blu’nun tercihi olan Günsan Domino serisi ürünleri ile projenin yüksek standartlarını tamamladı.

 

Birçok projeye çözüm ortaklığı yapan prestijli yapılara ürünleri ile değer katan Günsan Günsan’ın ürünleri, büyük projelerde sıklıkla tercih ediliyor. Son olarak Radison Blu Otel’de. Eqona, modüler serisi Domino Plexi Siyah ürünlerini tercih edildi.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.