Günsan’dan sektör çalışanlarına destek ETMD’nin 13. Geleneksel Gecesi’nde Gümüş Sponsoru oldu.

Anahtar priz sektörüne sunduğu yenilikçi ürün ve çözümlerinin yanı sıra sektöre olan desteğiyle de öne çıkan Günsan Elektrik, Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği’nin (ETMD) 13. Geleneksel Gecesi’nde Gümüş Sponsoru oldu.

 

Anahtar priz, grup prizler, aksesuarlar, sigorta kutuları, şalt grubu, kauçuk fiş ve prizler ile kablo kategorilerinde toplam 17 bin parçalık ürün portföyü bulunan Günsan Elektrik,  elektrik tesisat mühendisliği mesleği ve sektörü hak ettiği seviyeye ulaştırmak için başarılı çalışmalar yürüten ETMD’nin 13. Geleneksel Gecesi’nde Gümüş Sponsoru oldu. Sektör paydaşlarını buluşturan organizasyonda dernek mensupları bir araya gelerek Türkiye’deki elektrik sektöründe yaşanan sorunlara ilişkin çözüm önerileri değerlendirildi.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.