Günsan’danSevgililer Gününe özel tasarım seçenekleri Dekorasyonunuza sevdiğinizle olan anılarınızı taşıyın.

Günsan, Sevgililer Günü için farklı hediye arayışında olanlara özgün tasarımlarıyla yardımcı oluyor.Klasikleşen hediyelerden sıkılanlara ilham olarak, kişiye özel, farklı ve zamansız tasarımlar yaratmanıza imkan tanıyor.  Radiusappuygulaması ve notluk çerçevesi ile sevdiğinizle birlikte olan unutulmaz anları her gün yeniden yaşatıyor.

 

Herkes için birbirinden farklı anlamlara gelen aşk kelimesinden ilham alan Günsan, coşkulu ruhunu ve cesur yaratıcılığını yılın en romantik gününe taşımanızı sağlıyor. Günsan, anahtar ve priz tasarımlarının kişiselleştirilmesine imkan tanıyan Radiusapp uygulaması ve notluk çerçevesi ile siz ve aşkınız için muhteşem, unutulmaz ve neşe dolu anlara dönüştürüyor.

 

Sevdiğinizle fotoğrafınızı duvarınızı süsleyecek

 

Günsan, İOS ve Android cihazlara ücretsiz olarak indirilen RadiusApp ileSevgililer Günü temasına uygun en trendtasarımları elde etmenizi sağlıyor. Uygulamayla birlikte dilediğiniz aşk temasını anahtar ve priz tasarımlarına taşıyabilir, dekorasyon stilinizi Sevgililer Günü’ne hazırlayabilirsiniz. Sevgi ve aşkı temsil eden kalpler ya da sevdiğinizle birlikte çekilmiş bir fotoğrafla duvarınızı süsleyebilirsiniz. RadiusApp’in “Tasarla” butonuyla tasarımınız siparişinizin ardından kapınıza kadar geliyor. Aynı zamanda uygulamayla sevgilinize kendini özel hissettirecek tasarımınızı bir tıklagöndererek sürpriz de yapabilirsiniz. 

 

Özgün hediye arayanlara romantik tasarımlar…

 

Günsan’ınEqona Pratik serisinde yer alan Notluk anahtar priziise fotoğraf asmak ya da özel notlar için farklı bir alternatif olacak. Beyaz, krem, metalik rengiyle, her yere uyumlu ve son derece pratik bir çözüm olan tasarım, Sevgililer Gününe özgün bir hediye fırsatı sunuyor.