Günsan Elektrik Antalya’da iki projeyi aydınlattı.

Ürünleriyle inşaat sektörünün çözüm ortağı olan Günsan Elektrik, Antalya’da Aytek Grup İnşaat ve Petra Deluxe olmak üzere iki farklı inşaat projesini aydınlattı. İnşaat projeleri için kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler geliştiren Günsan Elektrik,  Eqona tasarımı, kaçak akım röleleri ve sigorta kutularıyla projelere çözüm sundu. 

 

Türkiye’nin dört bir yanındaki önemli gayrimenkul projelerine çözümler sunan Günsan Elektik, kamu projesi ve prestijli konut projelerinde 17 bin parçalık ürün portföyüyle yer almaya devam ediyor.  Son olarak, Antalya’da Aytek Grup İnşaat ve Petra Deluxe projelerinde Eqona tasarımı, kaçak akım röleleri ve sigorta kutuları kullanılan Günsan, projelerin elektriksel dayanıklılık performansını da yükseltiyor. Eqona serisinin ise füme rengi ile de yaşam alanlarının şıklığını artırmaya imkan veriyor.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.