TR EN

Günsan Elektrik Balıkesir ve İstanbul’da elektrikçilerle bir araya geldi. Elektrik teknisyenleri odası ile seminer düzenledi.

Günsan Elektrik Balıkesir ve İstanbul’da elektrikçilerle bir araya geldi. Elektrik teknisyenleri odası ile seminer düzenledi.

Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle öne çıkan Günsan Elektrik, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileri ve iş ortaklarıyla farklı illerde bir araya geliyor. Son olarak Balıkesir Elektrik Teknisyenleri Odası ve İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası ile ortaklaşa etkinlik düzenleyen Günsan Elektrik,  katılımcılara Şalt Serisi,  Anahtar Priz Serisi ve GEP Club Projesi’ne yönelik bilgi verdi.

 

Türkiye genelinde iş ortaklarına ve bayilerine seminerler düzenleyen Günsan Elektrik,  Balıkesir Elektrik Teknisyenleri Odası ve İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası ile ortak etkinlik düzenledi. Balıkesir Elektrik Teknisyenleri Odası’nın Besop Toplantı Salonu’nda gerçekleşen organizasyona, Oda Başkanı Nejdet Aslan, Balıkesir Marangozcular Odası Başkanı Ersin Sözdemir, Balıkesir Uludağ Elektrik İl Müdürü Barış Taygun, Balıkesir Uludağ Elektrik Yeni Abone Şefi Emrah Çakar ve bölgedeki davetli elektrikçiler katıldı. İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası’nın etkinliğinde ise Oda Başkanı Haluk Bozali’nin yanı sıra yönetim kurulu ve elektrikçiler yer aldı.

 

Elektrikçilere eğitim ve uzmanlık konularında artı değer yaratmak amacıyla çalışmalarına devam eden Günsan Elektrik, seminerlerde Türkiye çapında elektrikçileri ve tüm iş ortaklarını buluşturduğu avantajlı online platformu GEP CLUB’ı tanıttı. Ardından katılımcılar, Şalt Serisi ve Anahtar Priz Serisine yönelik bilgilendirildi. Eğitimin sonunda Balıkesir Elektrik Teknisyenleri Odası’na topraklama ölçüm cihazı hediye edilirken,  her iki seminerde de yapılan çekiliş ile elektrikçilere hediyeler verildi.

 

 

Günsan Hakkında

 

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.