Günsan Elektrik kamu ve inşaat projelerinin ortaklığını sürdürüyor 4 ildeki 4 projede yer aldı.

Anahtar ve priz sektörüne getirdiği yenilikçi ve özgün yaklaşımıylaTürkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerinde yer alan Günsan referanslarına son olarak İzmir, Gaziantep, Ankara ve Antalya’daki projeleri ekledi.

 

Günsan Elektrik, çözüm ortaklığı yaptığı inşaat projeleriyle referansları arasına sürekli yenilerini ekliyor. Son olarak, Armege İnşaat tarafından geliştirilen Cordelio Sasalı İzmir projesinin aydınlatma ekipmanlarında tercihi Günsan’dan yana oldu. Projede yer alan modern ve şık mimariye sahip müstakil konutların iç mekan tasarımı Günsan’ın Modüler Metalik Füme anahtarları ile tamamlandı.Konut projelerinin yanı sıra kamu projelerine yönelik faaliyetlerini de sürdüren Günsan,yakın zamanda Gaziantep Şehir Hastanesi’nde alçak gerilim tesisatı ekipmanlarıyla yer aldı. Kendi alanında en büyük dördüncü tesis olan kentin yeni ve modern hastane binasında Visagem Bej Anahtarlar kullanıldı.

 

Konut ve turizm projelerini aydınlatıyor

 

Günsan’ın çözüm ortağı olduğu bir diğer proje ise Emlak Konut GYO'nun Saraçoğlu restorasyonuoldu. Ankara’nın merkezi Kızılay’da, Saraçoğlu Mahallesi’nde yer alan toplu konutların restorasyonu kapsamında projenin yaşam alanlarında Günsan’ın Eqona Serisinden İnox Bronz Anahtarlar kullanıldı. AyrıcaAntalya’da hayata geçirilen Azuu Hotel’in konuk odaları, Eqona Füme Anahtar ile aydınlatılacak.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.