Günsan Elektrik Kocaeli Elektrik Teknisyenleri Odası üyeleriyle buluştu.

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan Elektrik, Kocaeli Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Odası üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda Günsan’ın çalışmaları ve hedefleri üyelerle paylaşılırken, sektörle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

 

Anahtar ve priz üretiminde sektöre yön veren şirketlerden Günsan Elektrik, Kocaeli Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Odası üyeleri ile bir araya geldiği toplantıya, Kocaeli Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı İrfan Calap ile birlikte, yaklaşık 50 elektrikçi katıldı. Sektörle ilgili önemli konuşmaların da yapıldığı toplantıda Günsan Elektrik, gerçekleştirdiği sunum ile kurum vizyon ve hedeflerini oda üyelerine tanıtma imkânı buldu.

 

Toplantı bitiminde gerçekleştirilen hediye çekilişiyle 10 elektrikçiye ürün portföyünden oluşturulan Günsan Elektrik Seti hediye edildi.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.