Günsan hayata değer katan tasarımları ile 6 projeyi aydınlattı Eqona ve Modüler serisiyle yer aldı.

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün önde gelen firmalarından Günsan Elektrik, gayrimenkul projelerinde yer alarak tüm paydaşlar ve iş ortakları için her yıl daha da fazla pazar talebi oluşturmaya devam ediyor. Son olarak altı inşaat projesinin hem değerini hem de imajını güçlendiren Günsan, her daim güncellenerek endüstriyel tasarım çıtasını yükseltiyor.

 

Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunan Günsan Elektrik, anahtar priz ve elektrik aksesuarları alanındaki 17 bin parçalık ürün gamı ile birçok prestijli konut projesine çözümler tasarlıyor.  D6 İnşaat Mühendislik, FİBA ART İnşaat, Kirman Hotels, Pine Village, Öz Mimarlık, Çakmaksu İnşaat olmak üzere altı farklı inşaat projesinde yer alan Günsan Elektrik, sade görüntüsü ile ön plana çıkan Eqona ve Modüler başta olmak üzere yenilikçi ürünleri sayesinde projelere şık ve zarif bir görünüm kazandırıyor. Günsan Elektrik, yeni projelerine siyah, füme ve cam renkleri ile ayrıcalıklı dokunuşlar katıyor. 

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.