Günsan portföyüne Led Ampul serisini ekledi Uzun kullanım ömrü ve yüksek enerji tasarrufu ile geliyor.

Kullanıcıların ihtiyaç beklentilerine göre anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik, geliştirdiği ürünlerle tasarrufun yanı sıra bütçeye de katkı sağlıyor. Son olarak portföyüne Led Ampul serisini ekleyen marka, uzun kullanım ömrü ve yüksek enerji tasarrufu ile enerji verimliliğini daha da arttırıyor.

 

Günsan Elektrik, enerjinin verimli kullanılmasına imkan veren ürünlere imza atmaya devam ediyor.  Hem daha şık hem de daha tasarruflu olan Günsan Led ampulleri, yaşam alanları için çekici sıcak beyaz ışık, uzun kullanım ömrü ve yüksek enerji tasarrufu sunuyor.

 

Uzun ömürlü kullanımıyla en ekonomik ampüllerin başında gelen Günsan Led Ampul serisi 5,7,9,12,15,18 watt değerleriyle ihtiyaca uygun ampülü seçme fırsatı tanıyor.

 

 

Günsan Hakkında

 

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.