TR EN

Günsan yenilikçi ürünleriyle Ankara’daki inşaat projelerinde yer aldı İki farklı projeyi aydınlattı

Günsan yenilikçi ürünleriyle Ankara’daki inşaat projelerinde yer aldı  İki farklı projeyi aydınlattı

Geleceği referans alan yenilikçi ürün yelpazesiyle birçok projeye çözüm ortaklığı yapan Günsan Elektrik, son olarak Ankara’da Doc’s Vadi ve Akadiaİncek olmak üzere iki farklı inşaat projesinde birbirinden şık elektik anahtarıyla yer aldı.

 

Anahtar ve priz sektörüne getirdiği yenilikçi ve özgün yaklaşımıyla sektörde farkını ortaya koyan Günsan Elektrik, inşaat sektörünün çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu çalışmalara yenilerini ekleyen Günsan Elektrik’in son olarak Ankara’da yer aldığı Doc’s Vadi ve Akadia İncek projelerinin aydınlatmasına hayat verdi.

 

Zarif ve modern tasarımları tercih ediliyor

 

2023 yılında da önemli referans projelerinde yer almaya devam eden Günsan Elektrik’in Doc’s Vadi Ankara projesinde Günsan’ınşık ve modern tasarıma sahip Domino Füme anahtarları tercih edildi. Akadia İncek projesinde isezarifliği ile göz kamaştıran Visage serisininmocha rengi kullanıldı.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.