İç mekanların aydınlatmasında “tasarruf” dönemi Günsan enerji verimliliğini artırıyor, bütçeye destek oluyor.

Dijitalleşme yatırımlarıyla tasarruflu çözümler geliştiren Günsan, tüm dünyayı etkisi altına alan enerji problemine yönelik akıllı ve az enerji harcayan sistemler tasarlıyor. Aydınlatma tasarrufunda kontrole imkan veren Günsan Dimmer anahtarları, iç mekanların aydınlatmasında voltajı kontrol ederek; enerji verimliliğini artırıyor, bütçeye de destek oluyor.

 

Dünyada yaşanan enerji krizi nedeniyle her geçen gün yeni önlemler alınıyor.  Önlemler çerçevesinde enerji tasarruf tedbirleri uygulanıyor. Günsan Elektrik, Dimmer anahtarları ile harcanan gücü kontrol etmeye imkan vererek; evlerden tesislere, her yerde enerjinin verimli kullanılmasını ve tasarrufu teşvik ediyor. Yaygın olarak aydınlatma sistemlerinde parlaklık kontrolü için kullanılan tasarım, bunun haricinde sıcaklık kontrolü, motor hız kontrolü gibi ihtiyaçlara da cevap veriyor.

 

Renk paletiyle estetik bir görünüm de sunuyor

 

Evinin ya da çalışma alanının aydınlık kontrolünü elinde tutmak isteyenlerin hayatını kolaylaştıran Dimmer Anahtar serisi aynı zamanda enerji kullanımından tasarruf etmenizi de sağlıyor. Yaşam alanınızın dekorasyonuna da hitap eden tasarım, beyaz, krem, metalik renkli ve ahşap desenli seçenekleri estetik bir görünüm sunuyor. Dimmer, Işıklı Dimmer ve Vavien Dimmer olmak üzere üç farklı alternatif imkanı tanıyan seri, birçok alanda çözüm sunuyor.

 

 

Günsan Hakkında

 

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.