İnşaat projelerinde Günsan şıklığı Referans Bahçeşehir ve Kiler GYO projelerinde Modüler seri yer aldı.

Nitelikli inşaat yaşam konseptlerinin çözüm ortağı Günsan Elektrik, Referans Bahçeşehir ve Kiler GYO projelerini en özel serilerinden İtalyan stili Modüler tasarımı ile aydınlattı.

 

Türkiye’nin en önemli projelerinin aydınlatma kontrolünde imzası bulunan Günsan Elektrik, anahtar priz ve alçak gerilim ekipmanları alanındaki geniş ürün gamıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerine kalite ve şıklık katmaya devam ediyor. Son olarak Gayrimenkul yatırım ve geliştirme alanında öne çıkan Kiler GYO ve Referans Bahçeşehir projelerinde yer alan Günsan, yapıların zarafetini Modüler serisinin füme rengi ile tamamlıyor.  En trend malzemelerle tasarlanmış İtalyan stili anahtarlar elegan bir görünüm kazandırıyor.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.