Prestijli inşaat projelerinde fark yaratıyor Velux Ankara Projesinde Günsan Eqona tercih edildi.

Günsan Elektrik, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen inşaat şirketlerinin projelerine çözüm sunmaya devam ediyor. Fırat Life Style, Ata Yıldız Grup ve A City ortak girişimiyle Ankara'da hayata geçirilen Velux Ankara Projesi, Günsan tasarımlarıyla fark yaratıyor.

 

Günsan Elektrik, gelişen dünyanın değişen ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirdiği 17 bin parçalık ürün gamıyla Türk ekonomisinin lokomotif sektörü inşaat endüstrisi için anahtar, priz ve elektrik ekipmanları üretiyor. Hem Türkiye’nin hem de dünyanın dört bir yanındaki prestijli gayrimenkul projelerini aydınlatmaya devam ediyor.

 

Son olarak Ankara'nın doğal güzelliklerine adapte olan, diğer yandan da modern hayatın tüm gereksinimlerini karşılayan Velux Ankara Projesinde Günsan ürünleri tercih edildi. Fırat Life Style, Ata Yıldız Grup ve Acity firmalarının ortak girişimiyle ortaya çıkan projede Eqona Mocha tasarımı yer aldı.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.