Projelerde konfor, estetik ve güvenlik bir arada Siam Elegance Hotels & Spa ve Alessia Otel’e Günsan dokunuşu.

Güvenlik kadar işlevsel ve şık tasarımlarıyla da dikkat çeken Günsan, alanında öne çıkan otellerin dekorasyonuna estetik görünüm kazandırmaya devam ediyor. Keskin hatlar ve eşsiz renkleriyle şıklığı mekanın parçası yapıyor. Son olarak Eqona serisi ve şalt çözümlerinin kullanıldığı Siam Elegance Hotels & Spa ile Alessia Otel’in güzelliğini tek bir dokunuşla tamamladı.

 

Prestijli yapıların dekorasyon tercihleriyle uyumlu bir portföyü bulunan Günsan, otellerin tek düzeliğinin önüne geçerek, her markanın kendine has kimliğini tasarımlarıyla taçlandırıyor. Alanında lider olan otellerin öncelikli tercihi olan Günsan, son olarak tasarımlarıyla Siam Elegance Hotels & Spa ile Alessia Otel’in geleneksel sınırların ötesine geçmesine fırsat tanıyor. Eqona serisinin füme, siyah renkleri ve şalt çözümleri ile konfor, estetik ve güvenlik kavramlarını mekanların baş köşesine yerleştiriyor.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.