Sonbahar renklerine uyumlu seçenekler: Günsan’ın Visage Amazon serisi doğadan aldığı ilhamla alternatif oluyor.

Her tonuyla yaşam alanımızda yer eden kahverengi, sonbaharı yeni nesil tonlarıyla  karşılıyor.  Açık tonlardan koyuya kadar geniş bir alana yayılan bu sakin rengin ilham verici görünümleri Günsan Visage Amazon serisinde bambaşka dekorasyon fikirlerine fırsat veriyor. Visage Amazon yeni mevsime doğadan aldığı ilhamla, sezonun sıcak tonlarını yansıtarak adım atıyor.

 

Uzun bir tatil döneminin ardından şehre dönüşlerin başladığı sonbahar aylarında Günsan Elektrik, gerek tasarım detayları ve formlarla, gerekse konfor ve işlevselliği buluşturan serileriyle yeni sezonu karşılıyor. Sezonun sıcak tonlarıyla zenginleşen tasarımlar,  sizi doğanın eşsiz renk ve desenlerinden ilham alan Visage Amazon koleksiyonuyla buluşmaya davet ediyor.

 

Doğanın pozitif enerjisini yaşam alanınıza taşıyın

 

Akçaağaç, ceviz, kiraz ve meşe deseni olmak üzere 4 çeşit renk ve desen özelliği bulunan anahtarlar göz alıcı bir stil sunuyor. Bu sezon altın çağını yaşayan doğanın yansıması tasarımlar kahverenginin her tonuyla farklı stillere hitap ediyor. Koleksiyonda yeni trendlere hitap eden yaşam alanlarının ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar öne çıkıyor.

 

 

Günsan Hakkında

 

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.