TR EN

Yılın rengi Viva Magenta ile uyumu yakalayan dekorasyon seçenekleri Günsan’ın şık ve modernprizleriyaşam alanlarını tamamlıyor.

Yılın rengi Viva Magenta ile uyumu yakalayan dekorasyon seçenekleri Günsan’ın şık ve modernprizleriyaşam alanlarını tamamlıyor.

Küresel renk otoritesi Pantone Renk Enstitüsü, her yıl olduğu gibi 2023’te de yılın rengini duyurdu. Bu yıl için belirlenen renk; “alışılmadık bir zaman için alışılmadık bir ton” olarak tanımlanan “Viva Magenta” oldu. Doğada en çok karşılaşılan tonlardan olan ve kırmızı renk yelpazesinde yer alan Viva Magenta, bu yılın dekorasyonlarında da bolca yer bulacak. Yaşam alanlarında duvar renklendirmeleri yapılırken, anahtardan prize pek çok detayın bu yeni ton ile uyumu yakalaması göz önüne alınacak.

 

Günsan Elektrik, ev dekorasyonlarını yılın rengi “Viva Magenta” ile tamamlamayı düşünenlere yenilikçi, şık ve zarif anahtar ve prizlerini öneriyor. Günsan’ın Eqona serisinde yer alan tasarımlar, iç mekan renklerinişık aksesuarlarla donatılmışduvarlarla bütünleştiriyor.

 

Yılın rengi ile uyumu yakalayın

 

Ev dekorasyonuna yılın Pantone rengi Viva Magenta’yı dahil etmek isteyenler ve değişikliğe duvar renkleriyle başlayanlar için Günsan, stili tamamlayacak anahtar prizlerini öneriyor. Günsan’ın Eqona serisinin şık ve modern parçaları, estetik mekanlar yaratmaya katkıda bulunuyor. Beyaz/krem, metalik gibi çeşitli zevk ve beğenilere hitap eden tasarımlar,ofisinde, mutfağında ve tüm yaşam alanlarında uyumu yakalamak isteyenlere duvar dekorasyonları için estetik seçenekler sunuyor.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.