Yılın rengiyle uyumlu dekorasyon seçenekleri Günsan yenilikçi anahtar prizleriyle ev dekorasyonunu tamamlıyor.

Mavinin sabitliği, kırmızının heyecanıyla harmanlandı, ortaya “Very Peri” çıktı. Küresel renk otoritesi Pantone Renk Enstitüsü, 2022'nin rengini sakinliğe ilham veren ancak menekşe kırmızısı alt tonla canlandırılan bir mavi olarak belirledi. İlk kez sıfırdan üretilen bu rengi, yaşam alanlarında 2022’de sıklıkla göreceğiz. Ev dekorasyonunda renklerle uyumu yakalamak için dekorasyonun her parçası büyük önem taşıyor. Seçilecek duvar renginden anahtar ve prize kadar birçok detay yılın trendinde önemli rol üstlenecek.

 

Günsan Elektrik, 2022 yılı trend takipçileri için dekorasyonda yılın rengini şık ve yenilikçi anahtar ve prizleriyle tamamlamayı öneriyor. Günsan’ın Radiusserisinde yer alan birbirinden şık tasarımlar, yılın trend tonuyla duvarlarda uyumu yakalıyor.

 

Radius Design ile yılın rengini tamamlayın!

 

Fonksiyonel, estetik ve çağdaş mekanlar yaratmak için önce evin duvarlarından başlayanlar,anahtar prizlerine varana kadar iç ortamlarına yeni dokunuşlar katıyor. Ev dekorasyonunda Pantone 2022’nin rengini değerlendirmek isteyenler, Günsan’ın Radius serisiyle özenli ve uyumlu bir görsellik yakalıyor. Beyaz/krem, metalik gibi çeşitli zevk ve beğenilere hitap eden tasarım; ofisini, mutfağını ve yaşam alanlarının çeşitli alanlarını yeni yıl rengi ile dekore etmek isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. 

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.