Günsan Elektrik Antalya’da voleybol turnuvası düzenledi Filenin şampiyonu Maxled oldu.

Günsan Elektrik inşaat ve elektrik sektörü için Antalya’da Voleybol Turnuvası gerçekleştirdi. Turnuvada Maxled takımı şampiyon oldu.

 

Günsan Elektrik Antalya’da inşaat ve elektrik sektörünü Voleybol Turnuvasında bir araya getirdi. Çekişmeli müsabakalara sahne olan,inşaat ve elektrik sektörünün katıldığı turnuvada Maxled birinci, Yurdakul Elektro Marketikinci ve Aygün Özen Mühendislik üçüncü oldu. Müsabakalar sonunda en iyi kadın oyuncu Elif Korkmaz, en iyi scorer oyuncu Zeynep Kavukçu, en iyi erkek oyuncu Levent kuzucuk dereceye girdi.

 

Voleybol turnuvasının organizasyonu ve sponsorluğunu üstlenen Günsan, önümüzdeki dönemlerde de sporun birleştirici gücüyle sektörüne katkı sunmaya devam edecek.

 

 

Günsan Hakkında


1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.